Sporti

Këto katër skuadra nuk e dinë çfarë është humbja në kampionatet e tyre

12/04/2017 09:19
nga:Y.K

Napoli, PSG dhe Valencia pësuan humbjet e para sezonale, duke ngushtuar listën e skuadrave të pa mposhtura në vetëm katër.

Një në Angli, një në Itali dhe dy në Spanjë janë skuadrat që nuk e kanë shënuar asnjë humbje këtë sezon.

Manchester City në 15 ndeshje të zhvilluara në ligë ka shënuar 14 fitore dhe ka vetëm një barazim.

Interi është befasia e këtij sezoni, ku pas 15 ndeshjesh ka 12 fitore dhe 3 barazime.

Në La Liga, Barcelona pas 14 ndeshjesh ka 11 fitore dhe tre barazime, ndërsa Atletico ka tetë fitore dhe gjashtë barazime.

12/09/2018 14:09

Guardiola e dëshiron me çdo kusht yllin e Romës