Showtime

Këto janë vajzat bukuroshe të Milaim Zekës (FOTO)

02/11/2018 13:12
nga:A. R.

Deputeti i Nisma për Kosovën, Milaim Zeka përveç punës që bënë në Kuvendin e Kosovës ai është i përkushtuar edhe ndaj familjes, shkruan Gazeta Blic.

Në rrjetin social ‘Facebook’, është mjaft aktiv ku publikon imazhe të llojllojshme edhe nga përditshmëria e tij, e herë pas here nuk ngurron të na prezantojë edhe me vajzat bukuroshe që ka.

Rita dhe Dafina janë vajzat e tij, të cilat shquhen për pamjen dhe stilin e veçantë që kanë, madje Dafina kishte qenë në lidhje të gjatë me këngëtarin Seldi Qalliu.

“Gazeta Blic”, ju sjellë disa imazhe të këtyre bukurosheve.