Showtime

Këto janë të pasmet më seksi që keni parë! (Foto/Video +18)

10/11/2017 23:27
nga:SH. L

Bëhet fjalë për modelen njohur, Sommer Ray e cila ka publikuar një fotografi provokative në llogarinë e saj në Instagram.


Me bikini dhe e shtrirë, ajo duket sa joshëse aq edhe e ‘nxehtë’.
Megjithatë, ajo ka një kërkesë për ndjekësit e saj.

A post shared by Sommer Ray (@sommerray) on

‘’Ajo nuk dëshiron dashuri, ajo pëlqen të duhet, dhe kjo e bënë më ndryshe’’, ka shkruar ajo përbri fotografisë.

A post shared by Sommer Ray (@sommerray) on

she remembered who she was & the game changed

A post shared by Sommer Ray (@sommerray) on