Showtime

Këto janë fotografitë më të veçanta të Argjentinës me të birin!

02/26/2018 16:59
nga:A. R.

Në këto ditë të ftohta siç duket disa nga artistet shqiptare kanë zgjedhur të kalojnë kohë më së shumti me familje, shkruan Gazeta Blic.

Ndër to nuk ka si të mungon këngëtarja Argjentina Ramosaj, e cila është tejet e përkushtuar ndaj familjes. Në rrjetet sociale poashtu është mjaft aktive, në këto të fundit ajo shfaqet pranë të birit, Noah të cilët po kalojnë momente mjaft të lumtura dhe lirisht mund të themi se janë imazhet më të bukura që kanë realizuar ndonjëherë.

Ndryshe, kënga e fundit që ka lansuar është ‘Pse’, ndërsa ka paralajmëruar se do vie me një projekt të ri që nuk ka dhënë detaje tjera. /GazetaBlic./

 

 

07/29/2020 13:11

Fotografitë provokative të disa këngëtareve që publikuan gjatë muajit korrik