Showtime

Këto janë 5 fotografitë më të zjarrta të dashurës së deputetit kosovar

05/16/2018 23:39
nga:E Sh

Vajza nga Tirana tash e sa kohë ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë duke qenë më e komentuara, shkruan Gazeta Blic.

Në shumë intervista ka qenë transparente duke treguar gjithçka rreth jetës së saj, e cila ka dëshirë të bëjë karrierë si show girl.

23 vjeçarja bionde ka filluar me modën, baletin,prezantimin dhe pretendon të investojë në muzikë.

Me imazhet e postuara nëpër rrjete sociale dhe me format bombastike që ka, ‘e dashura e deputetit’ ka pushtuar mediat rozë.

Iva madje ishte përfolur shumë për një lidhje të mundshme me një deputet kosovar, emrin e të cilit nuk e ka bërë publike.

“Gazeta Blic” ju sjell 5 nga fotografitë më joshëse dhe provokative të modeles shqiptare.

 

01/22/2019 09:38

Mufail Limanin pritet të zgjedhet UD i drejtorit të përgjithshëm të RTK?