Showtime

Këto foto Tuna nuk do të donte t’i shikonte kurrë (FOTO)

08/09/2017 12:50
nga:D.I

Lindja e djalit, pos kënaqësisë që i ka dhënë Tunës, ka lënë edhe pasoja të cilët vërehen fare lehtë tek fiziku i këngëtares, dukur sexy-Altuna Sejdiu.
Ajo ka lënë mënjanë kujdesin për dukjen dhe ka ndryshuar tej mase gjë që tash e ka kuptuar edhe vet.

Duke e parë se shkëlqimi i saj dikurshëm po venitet, këngëtarja nga Shkupi ka vendos ta kthej namin e dikurshëm.

Ka ditë që ajo i është bashkangjitur grupit të alpinistëve “Gërmia 555”, duke vrapuar me ta për të hequr kilogramët e tepërt, shkruan Magazina.al.

Fotot nuk është se do t’u pëlqenin Tunës e sa fansave të saj që janë mësuar ta shohin “zogun e estradës”, më të mirën prej krejtëve.

07/18/2018 21:02

A i ka hije një veprim i tillë kryetarit të Drenasit Ramiz Lladrovcit?