Showtime

Këto femra kaq të bukura i ka vetëm familja e Ramiz Kelmendit!

01/31/2018 18:49
nga:A. R.

Për vajzat bukuroshe dhe shumë tërheqëse të Ramiz Kelmendit është përfolur shpesh herë në mediat rozë, por për gjithë këto femra të bukura që ka kjo familje nuk keni pasur rastin të dini ende.

Në një fotografi të realizuar, familja Kelmendi të mbledhur të gjithë së bashku, duken shumë familje e lumtur, vëmendjen e marrin gjinia femërore, të cilat janë të gjitha të bukura dhe plotë stil në veshje, shkruan Gazeta Blic.

12/03/2019 15:34

Humbi gjithë familjen nën rrënojat e tërmetit, Dorian Greku prej 2 muajsh ndodhej në Francë për azil