Showtime

Këto dy prezantuese shqiptare kanë ndezur skenën e Këngës Magjike (FOTO)

12/07/2017 16:11
nga:E Sh

Tashmë ka filluar ‘Kënga Magjike 2017’, nën drejtimin e producentit Ardit Gjebrea, shkruan Gazeta Blic.

Ndërsa, ato që kanë tërhequr vëmendjen mbrëmë kanë qenë dy moderatoret më të bukura dhe më të përfolura të Klanit.

Vajzat simpatike muaj më parë ishin pjesë e programit të Arditit, të cilat edhe e zbuluan pjesëmarrjen e tyre në këtë edicion.

Bëhet fjalë për Arjola Shehun dhe Nevina Shtyllën , të cilat dukeshin mjaft bukur.

Arjola Shehu

 

Nevina Shtylla

Me këtë paraqitje të tyre, padyshim që prezantueset kanë mahnitur njerëzit me pamjen e mrekullueshme.

Duhet theksuar se ‘Kënga Magjike’, çdo vit sjell artistë të njohur dhe zëra të fuqishëm në këtë garë aq të madhe.

Në natën e parë nuk munguan as dhuratat. Arditi së bashku me sponsorët e festivalit kanë sjellur dhurata për të pranishmit në sallë./GazetaBlic.

 

 

 

 

 

08/04/2018 11:08

Ardit Gjebrea humb nënën e tij, mesazhi që të përlot