Showtime

Këtë stil unik të Kidës, do ia kenë lakmi shumë artiste tjera

12/07/2017 16:47
nga:E Sh

Orhidea Latifi e njohur për të gjithë ne si Kida, është ndër këngëtaret më simpatike dhe të reja të skenës tonë muzikore.

Edhe pse ka angazhime të shumta, Kida asnjëherë nuk shfaqet e njejtë, madje me stilin unik që ka lë mbrapa shumë artiste të tjera.

Ajo që nga fillimi i karrierës së saj është pjesë e grupit ‘On Records’, nga i cili ka edhe shumë mbështetje.

Nuk duhet anashkaluar edhe fotografitë e shumta të këngëtares, të cilat komentohen për çdo paraqitje të saj.

E së fundmi me këto foto, pamja e Kidës nuk do shumë fjalë për tu komentuar.

Ndryshe, Kida është shumë aktive edhe në muzikë e cila sjell projekte të shpeshta me hite të mëdha./GazetaBlic.

10/19/2018 16:53

Njihuni me prindërit e Kidës