Showtime

Këtë se kemi pritur nga Ledri

10/12/2017 20:46
nga:D.I

Ledri Vula ka ruajtur një befasi për këtë vjeshtë

Reperi pa pritur dhe pa kujtuar ka paralajmëruar një këngë të re të cilën e ka paralajmëruar në Instagram.

Në këtë foto, në prapavijë shihet xhirimet me siguri të videoklipit të këngës dhe një veturë e cila është marrë nga flaka.

Si zakonisht, Ledri ka vendosur që në vjeshtë të kthehet në klip me ngjyrat e tij të preferuara, bardh e zi, pasi që kështu duket edhe posteri i klipit.

Kënga quhet TTZ dhe sipas reperit do të lansohet më 15 tetor të këtij viti dhe është punuar prapë nga studio e preferuar e Ledrit, RedBox.

 

07/20/2018 16:05

Ledri Vula festoi mbrëmë me prindërit e ish-it