Showtime

Këtë foto Morena nuk do të dëshironte ta shihte kurrë, shikoni si duket me dele (Foto)

12/24/2017 15:57
nga:E Sh

Se është modelja më seksi dhe me forma trupore perfekte, këtë Morena Taraku e ka dëshmuar shumë herë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo u bë pjesë e mediave rozë që nga zgjedhja e saj si ‘Miss Universe’ epitet të cilin e ka mbajtur ndër vitesh por nuk e ka lënë anash as muzikën. Ndonëse nuk ka krijuar diçka të madhe ajo çdoherë u komentua në shtypin mediatik.

Morena së fundmi është tejet aktive në rrjetet sociale duke na sjellur fotosesione prej më të ndryshmeve e padyshim që duke mos munguar ato me ekspozimin e gjoksit dhe të pasmeve të mëdha.

Mirëpo në një foto të rrallë të saj, ajo duket krejtësisht ndryshe më e thjeshtë e shoqëruar me një dele. Siç duket Morena nuk do të dëshironte një pamje të tillë e cila duket si një fshatare e vërtetë.

Tashmë, Morena shquhet për stilin e veçantë që ka e madje edhe për jetën luksoze që bën. Këngën e fundit ‘Shlif’ e ka publikuar para disa muajve, kurse ndonjë të re nuk ka sjellur ende./GazetaBlic.

04/23/2018 22:27

Modelja e njohur nuk kalon ditë pa treguar ‘armën’ e saj të fortë, gjoksin (Foto)