Showtime

Me këtë foto mahnitëse Morena ka uruar festën e vitit të ri (FOTO)

01/01/2018 17:14
nga:A. R.

Morena Taraku ka qenë personazhi më i përfolur në shypin rozë gjatë vitit 2017, shkruan Gazeta Blic.

Kjo për faktin se ajo komentohej për cdo paraqitje dhe dukje të saj, e cila nuk do fjalë shumë për të komentuar.

E pasiqë ishim tek nata e vitit të ri, ajo ka përzgjedhur një fustan tejet elegant dhe të mrekullueshëm për të uruar festën.

‘Miss Universe’ na befason pothuajse gjithmonë me stilin unik që transmeton tek publiku. E përpos kësaj ajo ndihet e bekuar për vitet që ka kaluar.

Ndryshe në projekte muzikore nuk ka qenë edhe aq aktive por imazhet janë ato me të cilat ka afruar shumë fansa.

Projektin e fundit e ka publikuar para disa muajve ‘Shlif’./GazetaBlic.

 

03/23/2020 10:01

Pamje prekëse, gjyshi me koronavirus detyrohet ta sheh nipin për herë të parë nga dritarja