Showtime

Me këtë foto e nis ditën Xhensila Myrtezaj

01/07/2018 14:26
nga:N S

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një emër shumë i dashur për publikun.

Njihet për bukurinë natyrale, për të cilën shumë shpesh merr komplimente, shkruan lajmi.

Ditën e sotme, që është ditë vikendi dhe çdonjëri e kalon në vende në mënyra të ndyrshme, Xhensila e nisi më ndryshe.

Ajo publikoi një fotografi në të cilën u shfaq e grimosur ku dukej për mrekulli dhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Xhensila është “Çelësi i zemrës”, këngë të cilën ia ka dedikuar bashkëshortit të saj, Bes Kallaku, e të cilën këngë e solli të vizualizuar me videoklip.

 

 

07/21/2018 15:48

Dalin fotografitë e para të Xhensila Myrtezajt pas lindjes