Cool

Këtë duhet ta shohin të gjithë, kështu kapet peshku

09/13/2018 14:57
nga:Gazeta Blic

Të gjithë ata që iu pëlqen peshkimi duhet ta shohin këtë video – pasi është dëshmia më e mirë se si kapet peshku.

Videoja e publikuar në Facebook shfaq një peshkatar duke zënë me lehtësi peshq në detin e hapur.

E pabesueshme edhe siç mund të tingëllojë, por ai arrin që sa herë ta gjuan grepin në ujë të kapë një peshk, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon më poshtë dhe shpërndajeni me miqtë që ta shohin këtë:

Tag shokun qe duhet me pa ket video edhe kallxoj qysh nxihet peshku😂🎣🎣

Publiée par Peshkimi në vendet e kosovës sur Jeudi 30 août 2018

 

01/23/2020 14:51

Doli të peshkojë, peshku i ngulet në qafë /Foto +18