Sporti

Këta janë kundërshtarët e frikshëm që e presin Realin në fazën tjetër

12/07/2017 11:17
nga:Y.K

Real Madrid ka përfunduar e dytë në Grupin H të Champions Leagues.

Në fazën me eliminim direkt “Los Blancos” pritet të përballet me një kundërshtar më të fortë në letër.

Sipas “Mundo Deportivo-s” ekipi i Zinedine Zidane tani rrezikon të përballet me kundërshtarë të mëdhenj si: Manchester United, City, PSG, Roma, Besiktas dhe Liverpool.

Shorti për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve do të hidhet të hënën më 11 dhjetor në Nyon të Zvicrës në orën 12:00.

11/16/2018 12:56

‘Alarm’ në Santiago Bernabeo, Asensio dëshiron kalimin te Juventus