Showtime

Këta janë disa nga artistët që e uruan Dua Lipën, mungon Rita Ora

02/11/2019 09:45
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa fitoj çmimin ‘Grammy‘, shkruan GazetaBlic.

Ajo mori urime të shumta nga familjarë, fansa po ashtu edhe artistë shqiptar dhe të huaj.

Në llogarinë ‘Instagram‘, ndau disa foto me ndjekësit e saj.

Aty ajo mori urime nga të gjithë, mund të përmendim Ledri Vulën, Vesa Lumën, reperi Gashi, Emina Çunmulaj dhe shumë të tjerë.

Por nga të gjitha komentet mund të shohim se mungon ai i këngëtares Rita Ora.

Të gjithë e dimë se të dyja këngëtaret, nuk kanë raporte të mira me njëra-tjetrën, kjo mund të jetë edhe arsyeja.

Shikoni disa nga urimet në postimin e Duas, Rita nuk shfaqet askund.

/GazetaBlic/

08/24/2019 14:27

Pak para dasmës, Jonida përjeton një humbje të madhe