Showtime

Kështu po i shijon ditët e fundit të shtatzënisë, Emina Çunmulaj

03/14/2018 18:38
nga:L I

Modelja e njohur Emina Çunmulaj po jeton ditë e saj më të lumtura, shkruan GazetaBlic.

Ajo tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Emina ka vite që është martuar dhe ka një vajzë me emrin Ella, por shumë shpejt ajo pritet të sjell në jetë fëmijën e dytë.

Lumturinë që ajo po përjeton këtë periudhë po e shfaq edhe tek ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë, ku publikon fotografi e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, e veshur me fustan ngjyrë gri, i cili më së miri po ia tregon linjat trupore, ajo po duket e mrekullueshme me barkun e fryrë./GazetaBlic

© Emina Çunmulaj [Instagram]

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni