Sporti

Kështu po e shijon jetën Jurgen Klopp

06/13/2018 22:31
nga:Y.K

Trajneri i Liverpool Jurgen Klopp është duke shijuar birra dhe duke pushuar në plazhe të St Tropez bashkë me gruan e tij Ulla dhe familjen pas një sezoni të gjatë

Jurgen Klopp ka filluar pushimin e shumë merituar duke marrë diell këtë javë bashkë me familjen e tij.

Trajneri i Liverpool ka zgjedhur për pushime një parajsë që quhet St Tropez.

Klopp dhe partneri i tij po ashtu janë duke marrë ngjyrë pas këtij sezoni.

Kështu gjermani duket se tërësisht nuk po dëshiron që të merret me transfere, e aq më pak me sagën Nabil Fekir. /

01/19/2019 17:39

Çfarë ndeshje në ‘Anfield’, shënohet edhe goli i pestë