Showtime

Kështu i japin ‘flakë’ skenës këta artistë në NIN Festive (VIDEO)

01/02/2018 16:43
nga:E Sh

Festat e fundvitit kanë sjellë programe të shumta e me shumë befasi për publikun, shkruan Gazeta Blic.

E ndër ta që vlen të përmendim është edhe programi NIN në një nga televizionet e Kosovës ku pati shumë organizime me artistë të njohur.

Ishte paralajmëruar më herët se vendin e prezantuesit Alaudinit do e zinte kantautori Flori Mumajesi. E pas lansimit të programit, të ftuar ishin i gjithë grupi ‘Threedots’, Shkurta Gashi dhe këngëtarja nga Shqipëria Artiola Toska.

Përveç humorit nuk mungonte as muzika dhe projektet më të reja të artistëve. Më poshtë mund të shikoni si ndezën atmosferën artistët e njohur.

 

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!