Showtime

Kështu ia festuan ditëlindjen Roberti dhe Nora vajzës së tyre

05/15/2019 19:13
nga:Natyra

Renee sot feston ditëlindjen e katërt dhe prindërit e kanë befasuar.

Vajza e këngëtarëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, sot feston ditëlindjen e saj të katërt.

Me rastin e kësaj date të veçantë për të dhe prindërit e saj, Renee përveç urimeve ka pranuar edhe një befasi të bukur nga prindërit.

Ata i kanë organizuar një festë përrallore ku edhe i kanë ftuar shoqërinë për t’u argëtuar.

Pak nga festa që po mbahet me rastin e ditëlindjes së vogëlushes Renee ua sjellim nëpërmjet disa fotografive në vazhdim.

08/26/2019 01:38

Albin Kurti tha se nuk shkon te varri i Ibrahim Rugovës, nxit të komentoj Bajrush Morinën