Sporti

Kështu i përkrahnin tifozët ‘Dardan’ djemtë e Kosovës

09/11/2019 11:12
nga:Ideal

Atmosferë e zjarrtë dhe nën tingujt e muzikës patriotike, tifozët ‘Dardan’ mbështetën mbrëmë nga tribunat e stadiumit, St Mary’s Kombëtare e Kosovës.

Edhe pse kombëtarja jonë humbi me rezultatin 5:3, atmosfera dhe përkrahje tifozëve tanë nuk përshkruhet me fjalë, shkruan GazetaBlic.

Siç raportohej nga mediat atje edhe vendore, në Angli ishin afërsisht 4 mijë tifozë ‘Dardan’.

Ja atmosfera e zjarrtë e krijuar nga tifozët tanë:

/GazetaBlic/