Showtime

Kështu e kaloi natën e mbrëmshme Adelina Tahiri, pranë bashkëshortit maqedonas

09/16/2020 16:17
nga:N S

Adelina Tahiri ka kaluar mbrëmjen me bashkëshortin e saj në një ndejë.

Këngëtarja, kishte zgjedhur një veshje provokative duke ekspozuar gjithë gjoksin, shkruan GazetaBlic.

Me një bluzë ngjyrë rozë dhe farmerka, këngëtarja tregoi nga linjat trupore.

Përveç tjerash, ajo ka publikuar video në ‘Instagram‘ me bashkëshortin maqedonas Serjozha Markov duke vallëzuar ku shfaqet provokative pranë tij.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që Adelina paraqitet e tillë pranë burrit të saj.

/GazetaBlic/

09/05/2020 20:17

Fytyra e Adelinës, me dhe pa ‘photoshop’