Showtime

Enca publikon një fotografi teksa e shijon picën në rrugë (FOTO)

09/13/2017 18:04
nga:F.B

Ajo nuk ndalet së provokuari nëpër rrejtet sociale, shkruan Gazeta Blic.

Ditë më parë Enca na ka befasuar kur ka publikuar një fotografi në rrjetin social ‘instagram’ teksa po hante një pjesë të picës.

Ajo në fotografi ka shtuar përshkrimin “Kush do pak?”. E veshur me një duks ngjyrë të verdhë e me flokë të kapura Enca dukej mahnitëse.

© enca – [instagram] | Kush do pak ? ?

Fytyra e saj e cila shkëlqen jo nga fleshi i aparatit fotografik, por nga grimi, duket tejet e ëmbël për t’u parë. Kësaj here ajo na ka befasuar sepse e kishte mbuluar gjoksin, gjë që e bënë rrallëherë, shkruan Gazeta Blic.

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret e pakta shqiptare që është aktive dhe nuk shkon ditë që nuk sjellë të paktën një fotografi në instagram për fansat e saj.

Kënga e fundit që ka publikuar është kënga “Ciao”, e cila deri më tani ka marrë mbi 9 milion shikime në YouTube. / © GazetaBlic /

06/12/2018 11:20

Konkurenca po i bën këngëtaret shqiptare të shfaqen me skena erotike në klipet e tyre