Showtime

Kështu e hodhi vallen Kadri Veseli me Violetën, mbrëmë (Foto)

07/10/2017 14:21
nga:A. R.

Dasma e mbrëmshme e djalit të ish deputetit të PDK’së, Adem Grabovci, po vazhdon të jetë kryelajm i ditës së sotme.

Përveç dasmës po komentohen edhe të ftuarit ku shumë prej tyre ishin polikanë.

Në këtë dasëm nuk kishte si të mungonte kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ndërsa vëmendje të madhe ka marrë edhe bashkëshortja e tij Vjoleta, shkruan Magazina.al

Në disa fotografi të siguruara nga Magazina.al, i pari i PDK’së shihet duke luajtur vallen me bashkëshorten dhe zyrtar të tjerë të PDK’së.

09/23/2018 19:37

Lajmërohet Adem Grabovci tregon se a e përkrahë idenë e Thaçit për ‘korrigjim’ kufijsh