Showtime

Kështu e hedh vallen kryeministri Haradinaj

11/14/2017 21:49
nga:N S

Ish e dashura e reperit të famshëm Getoar Selimit, sapo i ka dhënë fund beqarisë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Hana Shehun e cila në dasmën e saj mblodhi shumë njerëz të famshëm të vendit tonë, shkruan arbresh.info, ndër të cilët ishin edhe kryeministri Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij Anitën.

Në fotografitë e më poshtme mund të shikoni se si kryeministri dhe Anita hedhin vallen në dasmën e Hanës.

 

 

10/22/2018 15:08

Haradinaj: Ushtria nuk do ta bllokojë dialogun me Serbinë