Lajme

Kështu duket sot djaloshi që e kapi për dore më 1999 presidenti Clinton – Ja çka thotë ai për të

06/12/2019 14:09
nga:A. R.

Ilir Ramushi emër i panjohur për opinionin publik, por fotografia me ish presidentin e SHBA-vë, Bill Clinton është shpërndarë me qindra e mijëra herë.

Ilir Ramushi është nga fshati në Llashticë të Gjilanit, ndërsa fotoja është bërë në kampin e Stankovecit, shkruan “Bota sot”.

Ai në një postim në profilin e tij në Facebook, ka shkruar se ishte një moment i veçantë për të që ta përqafoj presidentin Clinton.

Postimi i plotë:

Një Momentë edhe pse ishte Kohë Lufte ishte moment i veqantë për mua Te kesh Mundesi ta perqafosh një President me personalit të lartë dhe me vlera te larta njerzore

President Bill Clinton