Showtime

Kështu duket pa grim Xhensila Myrtezaj (Foto)

12/20/2017 08:38
nga:N S

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj shquhet për bukurinë e saj natyrale.

 

 

Xhensila dita-ditës vetëm po zbukurohet dhe këtë po e dëshmon në paraqitjet e shpeshta.

 

Së fundi, ajo ka shpërndarë dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën duket shumë natyrale dhe pa pikë grimi.

 

03/16/2018 17:58

“Luftë” se kush po vishet më shtrenjtë në estradë! Mbi 4 mijë euro kjo veshje e Xhensilës (Foto)