Showtime

Kështu duket pa grim Elita Rudi!

04/09/2020 14:58
nga:N S

Elita Rudi ka ‘mahnitur’ me pamjen në videon e fundit në “Instagram”.

Moderatorja e njohur shqiptare, Elira Rudi, është po ashtu përdoruese e ‘TikTok’-ut.

Ajo së fundmi e ka ndarë një video edhe në llogarinë e saj në “Instagram”, në të cilën shfaqet me dhe pa makijazh.

Dallimi nuk është shumë i madh, pasi Elita njihet për pamjen e saj natyrale.
Pranë postimit ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit e saj të shumtë.