Showtime

Kështu dukej Gjira dy ditë para lindjes së djalit

09/11/2019 13:19
nga:N S

Këngëtarja kujton me nostalgji kohën kur ishte shtatëzënë.

Artistja e njohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gjira Kajtazi u bë nënë për herë të parë më 29 prill të këtij viti.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Maël. Tash kur Maël ka bërë 5 muaj që nga lindja e tij, Gjira i kujton momentet e bukura të shtatëzanisë së saj.

Ajo ka treguar se si ka qenë në formë para lindjes së Maël-it. Kështu duket Gjira dy ditë para se të lind, e lumtur dhe duke vallëzuar.

VIDEO