Showtime

Kështu dukej Cima kur ishte 5 vjeç, Adelina Thaçi poston imazhin e veçantë

04/01/2021 20:11
nga:V R

Adelina Thaçi nuk i ka ndalur postimet për babain e saj, Rasim Thaçi- Cima që kur ai ndërroj jetë pak ditë më parë.

Pas fotove dhe videove të ndryshme nga rolet që ka luajtur ndër vite humoristit, së fundi Adelina ka zgjedhur një imazh edhe më të veçantë se kaq.

Këngëtarja e njohur ka sjellur një foto të rrallë të aktorit kur ai ishte vetëm 5 vjeçar.

“Babi 5 vjeç”, ka shkruar Adelina në mbishkrimin e fotos që ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Cima vdiq me 26 mars, pas infemtimit me Covid-19, ai la pas vetës një krijimtari të pasur artistike./Gazeta Blic

Blogerja 28 vjeçare bën vetëvrasje