Cool

Kështu do të shpëtohen pasagjerët tash e tutje, në raste të prishjes së aeroplanëve

07/19/2019 15:56
nga:L I

Për ata që kanë frikë të udhëtojnë me aeroplan, për shkak frikës se gjatë udhëtimit do të ketë prishje ose rrëzim, më në fund një lajm i mirë për ta.

Në videon më poshtë do shihni se si janë duke planifikuar të i shpëtojnë pasagjerët në rast të ndonjë problemi gjatë udhëtimi me këtë mjet transporti,transmenton lajmi.net.

Duket se kjo ide është shumë mirë e menduar dhe mbetet vetëm të realizohet.