Lajme

Kështu do të duken fletëvotimet në zgjedhjet për balotazh

11/11/2017 15:34
nga:anonymous1000144531

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në faqen në facebook ka publikuar fletëvotimet të cilat do të përdoren për balotazhin e 19 nëntorit.

Komunat ku do të ketë balotazh janë: Gjakova, Gjilani, Dragashi, Istogu, Kaçaniku, Klina, Kamenica, Mitrovica e Jugut, Obiliqi, Rahoveci, Podujeva, Prishtina, Prizreni, Shtimja, Suhareka, Ferizaji, Vushtrria, Malisheva dhe Kllokoti, transmeton lajmi.net

Në të njëjtën ditë do të mbahet edhe rivotimi për Kryetar të Komunës së Parteshit.

Ja si do të duken fletëvotimet.

 

10/16/2018 19:45

Mediat serbe: Kosova në prag të zgjedhjeve të parakohshme