Showtime

Kërceu në ‘tub’ bashkë me Robertin, Leila flet për takimin me Nora Istrefin, ja çfarë thotë për të

12/07/2018 18:20
nga:L I

Leila Kraja, moderatorja e sportit këtë periudhë është bërë pjesë e spektaklit “Dance With Me”, shkruan GazetaBlic.

Shpesh ajo është bërë pjesë e shtypit rozë për kërcimet që ajo sjell çdo javë me partnerin në DWM, Robert Berishën.

Kërcime këto të cilat janë komentuar gjatë, madje shpeshherë përfshirë këtu dhe bashkëshorten e Robertit, Norën.

Gjithashtu Leila ka treguar se pjesa më e vështirë për të ishte vallëzimi në tub, ku për moderatoren ishte shumë siklet.

Nga moderatori e pyeti edhe për bashkëshorten e Robertit, Norën, nëse kishte folur me të, apo ishte takuar, dhe moderatorja e sportit nuk e kishte problem të tregonte.

“Kam qëlluar në kafe me Norën, siç kam qëlluar me Robertin, me shoqëri të përbashkët. E njoh, jam fanse e saj. Shumë gocë e mirë, shumë e sjellshme”, tha Leila për Norën.