Sporti

“Kërcënon” Ismet Munishi: Pas pandemisë…

04/15/2020 19:30
nga:M K

Njihet si një nga trajnerët më karizmatikë, teksa reagon shpeshherë kur bëhet fjalë për futboll.

Ismet Munishi duket të jetë i pakënaqur me disa media që po u japin hapësirë personave të ndryshëm, që sipas trajnerit të Ballkanit, nuk janë askush, përcjell GazetaBlic.

Madje, ai shkon edhe më larg, thotë se pas pandemisë do t’i them disa fjalë…

Më poshtë edhe postimi i plotë i Munishit, që për fat të keq nuk vërehet se për kë e kishte.

Masi te kalon pandemia i kom disa fjalë, me kerkushat hiq qe marrin hapsirë ne media dhe me mediat e caktuara pse ju japin hapsirë kerkushave hiq .Secilit do tia tregoj vendin qe e meriton .

Publiée par Ismet Munishi sur Mercredi 15 avril 2020

/GazetaBlic/