Showtime

Këngëtarja shqiptare i bën bashkëshortit surprizën më të bukur për ditëlindje (Foto)

04/21/2017 12:45
nga:R A

Këngëtarja Julka Gramo i ka uruar bashkëshortit të saj ditëlindjen në një mënyrë shumë origjinale.

Surpriza e Julkës për Andin janë dy djemtë e saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e pafundme. Këtë vit të bëra dhuratë me ato që mu ndodhën. Dhurata më e madhe janë fëmijët tanë.”- shkruan Julka në foton plot ngjyra dashurie.

Gëzimit të saj i është bashkura dhe urimi i këngëtares Eneda Tarifa dhe persona të tjerë të njohur të ekranit.

‘Po ti dhe keta yjet tuaj jane dhurata me e madhe moj.’-shkruan Tarifa. Me këtë foto Julka dhe dy djemtë e sjall përcjellin dashuri dhe harmoni pafund.