Showtime

Këngëtarja e njohur përfshihet në sherrin mes Majlindës dhe Majk, ja anën e kujt mban

12/06/2018 15:16
nga:L I

Gjithçka nisi pas komentit të reperit i cili shkruante se Majlinda nuk e lë të takojë djalin.

Kjo e fundit i ktheu përgjigje me një status ku shkruante se për kërkesën e tij do përgjigjet drejtësia.

“Djalin tim nuk me le ta shoh nëna e vetë vetëm sepse jemi ndarë, ti s’mund ta dish cfarë kam në zemër e sa du ta kem afer”, ishte komenti i Majkut.

“U përgjigje para komentuesve, po si do i pergjigjesh ndërgjegjes tende ose kur djali të rritet e të pyes për të gjitha këto drama që do mbesin dëshmia më e mirë në internet?

Ndoshta edhe atëherë fajin do e adresosh të unë, por shpresoj që të trokasë ndërgjegja një ditë, e për hirë të gjakut tënd e asgjë më shumë, të mos i krijosh femijës tënd pak rehati në fëmijërinë e tij”, shkruante ndër të tjera Majlinda.

Në postimin e saj ka komentuar edhe këngëtarja e njohur shqiptare Tringa Kay e cila i shkruan Majlindës të jetë e fortë.