Showtime

Këngëtari i njohur, në përkrahje të Ramush Haradinajt (FOTO/VIDEO/

03/02/2017 10:32
nga:A. R.

Gjykata e Apelit në Colmar sot ka shtyrë për 6 prill vendimin për lirimin ose ekstradimin e Ramush Haradinajt në Serbi shkruan Gazeta Blic

Është ky reperi i njohur Arian Agushi-Gold AG i cili ka reaguar menjëherë duke shkruar  ‘Lufta e drejtë nuk mposhtet nga padrejtësitë e askujt, ME TY RAMUSH HARADINAJ’, kishte shkruar ai në profilin e tij në Facebook

Këngëtari ka vetëm një ditë i cila ka lansuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me këngëtarin Hysni Klinakun e cila këngë është dedikohet vëllezërve Haradinaj dhe ajo është titulluar ‘’Në Dukagjin’’/GazetaBlic.com/

 

05/24/2020 11:09

Gold AG publikon foto me bashkëshorten, e uron edhe një herë Bajramin