Showtime

Këngëtari i njohur shqiptar më në fund zbulon të dashurën, publikon fotografi me të

11/08/2018 19:16
nga:L I

Ai cilësohet si një ndër këngëtarët më të bukur në estradën shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për këngëtarin e shumë baladave, Art Abazin i cili më shumë se për këngët pëlqehet për pamjen e jashtme.

Arti ka vendosur që për herë të parë të bëjë publike lidhjen e tij të dashurisë.

Teksa ka udhëtuar me të dashurën drejt Stambollit, ai ka publikuar një foto bashkë me të nga atje.

Sa i përket projekteve muzikore, Arti vetëm 5 muaj më parë lansoi projektin e titulluar “Asnjo si ti”. Ndryshe këngëtari ka vite që jeton në Tiranë, ku dhe koncertet zakonisht i realizon atje më shumë./GazetaBlic