Showtime

Këngëtarët shqiptarë shprehin ngushëllime me rastin e vdekjes së Shahindere Bërlajolli-Stafaj

05/03/2020 14:22
nga:N S

Sot ndërroj jetë njëra nga ikonat e muzikës shqiptare Shahindere Bërlajolli-Stafaj.

Familja e të ndjerës mori ngushëllime të shumta nga fytyra të njohura politike dhe artistike, shkruan portali GazetaBlic.

Edhe këngëtarë të estradës shprehen ngushëllime me të sinqerta me rastin e vdekjes së saj.

Disa nga artistët të cilët ngushëlluan familjen Stafaj ishin si Leonora Jakupi, Gili, Shyhrete Behluli, Morena Taraku, Bigi e të tjerë.

/GazetaBlic/

https://www.instagram.com/p/B_t-9afjxVD/?igshid=1xr5vf4dnr9sd&fbclid=IwAR1yyxxCWtaXYTOZ5JB-zfC5rQdaE8kyE6kzwfUweszrMM-I1bZPsEpNNLw

01/01/2020 15:49

Big Mama në prehërin e ‘babadimrit’ jua uron Vitin e Ri 2020!