Showtime

Këngëtares kosovare i dalin të brendshmet në koncert (FOTO)

12/26/2017 17:17
nga:N S

Fjolla Morina gjithmonë di sitë befasoj me paraqitjen e saj në evente, videoklipe, si dhe në përditshmërinë e saj, e sukseset e saj e kanë bërë një emër shumë të kërkuar në treg, shkruan Gazeta Blic.

Ajo nuk heziton që shpeshherë t’i çmend ndjekësit e saj me asetet të cilat lënë nën hije shumë femra të njohura.

Në rrjetin social Fjolla ka publikuar disa fotografi ku ajo ka të veshur një fustan me ngjyrë të zezë ku ajo nuk ka hezituar ti shfaq të brendshme, ajo shumë shpesh po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Edhe pse Fjolla është bërë nënë para disa vitesh ajo ka një trupë tejet seksi.

Më poshtë shikoni fotografit:

 

 

 

04/28/2018 16:51

Dhurata super luksoze për Fjolla Morinën