Showtime

Kendall Jenner vë në pah trupin e saj të hollë me fustanin ngjyrë të verdhë

06/18/2019 11:12
nga:N S

Modelja e njohur Kendall Jenner të hënën  u pa në Mahnhattan e veshur me fustan ngjyrë të verdhë, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Kendall, publikoi disa imazhe në rrjete sociale e cila u shfaq joshëse.

Trupi i saj i hollë u theksua tejet shumë me fustanin, ku edhe shfaqi këmbët e saj të bukura.

Flokët  me ngjyrë të zezë i kishte lëshuar, dhe vendosur kishe edhe makijazh e cila shkëlqente, ajo perfeksionoj dukjen me një palë syze me ngjyrë të zezë. Kendall la hotelin ‘Soho‘ ku rrugës takoi edhe shumë fansa të saj.

Kendall, më vonë kishte shkuar në dyqan për të blerë pije dhe ushqim, madje ajo kishte shkrepur edhe në fotografi nga kamerat e sigurimit.

Kendall, u pa duke dalë nga dyqani që mbante një pije Coca cola Orange Vanilla dhe ushqime të saj.

Ajo ishte paraqitur në një foto të xhiruar të njëjtën pasdite, edhe pse nuk ishte e qartë se çfarë organizimi ishte për të.

Në një foto nga seti, modelja  u shfaq duke u mbështetur në një ulëse me ngjyrë të verdhë që i përputhej me fustanin, ajo në dorë mbante edhe një luledielli.

Të dielën, Kendall ndau disa imazhe të ëmbla që e kthyen në kohë, ajo i publikoi ato për të festuar Ditën e Baballarëve.

Fotot  treguan një Kendall të adhurueshme, si një fëmijë i qeshur në krahët e babait të saj.

/GazetaBlic/

Natyra Salihaj

 

06/22/2020 22:30

Kylie dhe Kendall prezantojnë linjën e re të kozmetikës