Showtime

Kendall Jenner pozon topless, teksa mbulon gjoksin e saj me duar

02/19/2020 18:04
nga:N S

Modelja e njohur, Kendall Jenner ka pozuar e zhveshur për revistën GARAGE.

24-vjeçarja,  shfaqet në numrin e 18-të të revistës bashkë me artistin konceptual Maurizio Cattelan dhe fotografin e modës Campbell Addy, shkruan GazetaBlic.

Me stile shumë interesante dhe provokuese, Kendall ka pozuar kësaj radhe për revistën. Në një nga imazhet mund të shohim se ka pozuar nudo, duke mbuluar gjoksin me duart e saj. Ajo shoqërohet nga një editorial i modës ku e interpreton Jenner në vigneta të ndryshme të frymëzuara nga puna e Cattalan.

Në disa nga fotografitë, modelja shfaqet si pjesë e një galerie. Më poshtë mund të shihni edhe idsa imazhe tjera të bukura të modeles bukuroshe 24 vjeçare.

E rrethuar nga pëllumbat është njëra nga fotot e cila e shfaq atraktive, madje pëllumbat ishin ata që morën më shumë vëmendje. Jenner, mund ta shohim edhe si të murosur në mur galerie.

/GazetaBlic/

05/11/2020 20:06

Modelja e njohur pozon komplet e zhveshur