Showtime

Kendall Jenner pozon në të brendshme leopardi, tregon linjat e përsosoura

06/26/2019 19:51
nga:Natyra

Kendall Jenner ka pozuar në bikine e cila ka treguar bukurinë e saj të jashtëzakonshme, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Super modelja 23 vjeçare, kishte veshur të brendshme material leopardi, të brendshme këto nga firma e motrës së saj Kylie Jenner.

Imazhet e saj u publikuan në rrjetin social ‘Instagram‘, ku u prezantuan të brendshme të reja nga kjo firmë.

Kendall, dukej e qetë teksa merrte poza joshëse ku kishte mbyllur sytë dhe vendosur duart në kokë.

Modelja, kishte venë edhe një hije të thjeshtë makijazhi në sy një shkëlqim të lehtë buzëve ku dukej e përsosur.

Po ashtu ajo mbante edhe një palë vathe.

Javë më parë, Kendall ishte parë me një palë bikine me material leopardi duke shijuar rrezet e diellit vendosur një palë syze të firmës Calvin Klein.

Të martën, miliarderja kishte publikuar një video në ‘Instastory‘ duke treguar se si e përdor një krem për fytyrën e saj, është me rendësi të cekim se Kendall vite më parë ka vuajtur nga aknet.

Aknet e saj u larguan në moshën 16-të vjeçare.

/GazetaBlic/

06/20/2019 19:37

Kendall Jenner me veshje neoni merr gjithë vëmendjen në Manhattan