Sporti

Kendall Jenner poza atraktive me fustan të shkurtër mbi kali

11/01/2019 22:31
nga:M K

Kendall Jenner publikoi foto joshëse nga mbrëmja e kaluar.

Kendall Jenner ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat erdhi shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë ari, ndërsa pozoi e ulur dhe e shtrirë mbi një kali.

Këtë kostum, modelja e kishte veshur me rastin e festës së “Halloween”, ku vuri në plan të parë këmbët.

Për ndryshe, Kendall Jenner mbrëmë kishte organizuar një ndejë për “Halloween”, me të ftuar shumë emra të njohur.

View this post on Instagram

forest fairy

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

06/22/2020 22:30

Kylie dhe Kendall prezantojnë linjën e re të kozmetikës