Showtime

Kendall Jenner mbështet të dashurin e saj basketbollist Blake Griffin

11/14/2017 17:15
nga:N S

Kendalli Janer dhe i dashuri i saj Blake Griffin i bënë gjërat zyrtare në fund të muajit të kaluar.

Dhe Kendall Jenner me siguri dukej i bindur kur ajo u ul në fushë në Los Angeles Clippers përballë basketbollit të Philadelphia në Staples Center në LA të hënën shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Blic.

Modelja, 21 vjeçare ishte parë duke brohoritur me të dashurin e saj Clippers Blake Griffin, 28 vjeçar vetëm një ditë pasi ata ishin parë duke shijuar një ditë të gjatë në Sugarfish në Beverly Hills.

Kendall zgjodhi një t-shirt gri të lirshme dhe xhinse të dobëta të pajisura, duke shfrytëzuar shumicën e statistikave të modelit të saj.

Duke injektuar një prekje magjepsëse në këtë lojë, ajo mbante një palë këpucë të këmbës të kyçura me këmbë,  flokët e gjatësisë së shpatullave në një bob të zbërthyer.

Kendall u befasua ndërsa ulej në gjykatë, duke biseduar për fat të mirë me regjisorin-regjisorin Blake Michael Ratner dhe me kampionin e boksit Flloyd Mayweather.

Shfaqja e Kendall në lojë vjen pasi ajo u zbulua në një sërë datash me yllin e basketbollit.

Vetëm disa javë më parë u raportua se Kendall dhe Blake kanë vendosur të lëvizin marrëdhëniet e tyre në nivelin e ardhshëm, në fazën e “diçka më serioze”.

Një burim i tha Us Weekly: ‘Ata janë legit. Ata janë një çift i plotë.

08/02/2018 09:15

Çfarë kanë të përbashkët Meghan Markle dhe Kendall Jenner me njëra-tjetrën?