Showtime

Kendall dhe Ben të pandashëm

02/03/2020 19:34
nga:N S

Kendall Jenner, kaloi të dielën me të dashurin e saj, basketbollistin Ben Simmons.

Modelja, 24 vjeçare kaloj kohë me 23 vjeçarin australian, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Të dy ecnin pranë njëri-tjetrit, teksa dilnin nga Stadiumi Hard Rock në Miami. Ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’ ,kishte veshur një xhaketë me ngjyrë blu, pantolla me ngjyrë të zezë në dorë mbante një çantë të vogël, mbathur mbante një palë atlete, ‘Converse‘. Flokët e zinj, i kishte lëshuar teksa ecte i valëviteshin.

I dashuri i saj, kishte zgjedhur një veshje të përshtatshme shumëngjyrëshe. Ben, veshur mbante një xhaketë ngjyrë portokalli të përshtatur me atlete si dhe një duks me ngjyrë të verdhë.

Dyshja u përcjellën nga kamerat gjatë daljes nga stadiumi. Para nisjes së show-ut, Kendall dhe Ben u panë rrugës ku modelja kishte veshur një bluzë me ngjyrë blu më vonë veshi edhe xhaketën.

 

Simmons, postoi një imazh për t’u treguan fansave një pamje të tij në Super Bowl, por aksidentalisht u pa edhe Kendall.

Modelja dhe basketbollisti u lidhën për herë të parë në qershor 2018. Të dy u konfirmuan se ishin në lidhje dashurie deri në muajin korrik muajin tjetër ata morën një pushim në Meksikë me motrën e saj Khloé Kardashian dhe partnerin e saj të atëhershëm Tristan Thompson.

Kendall u vërejt duke bërë miqësi me Anwar Hadid në Shtator 2018, ku u nxitën spekulimet se çifti mund të ishte prishur.

Por në muajin nëntor, ata u panë së bashku në një lojë basketbolli, Kendall u pa ulur në stadium afër nënës së Benit, Julie Simmons. Gjërat u bënë më serioze në mes të dy kur Ben e nxori Kendall për një natë në Nju Jork në ditën e Shën Valentinit.

Shenjat e plasaritjeve të çiftit u shfaqën në një artikull të shkruar nha Vogue Australia, në të cilën ajo ishte e përmbajtur për të diskutuar lidhjen e tyre, dhe tha se marrëdhëniet në përgjithësi për njerëzit në moshën e saj ishin ‘jashtëzakonisht të pasigurta‘.

Më vonë në maj, kjo pasiguri mori një shpjegim kur çifti u raportua nga Njerëzit se ishin ‘në pushim’.

Mund të ketë pasur shenja që të dy ishin duke u futur drejt një ribashkimi, megjithëkëtë,  Kendall u pa në 16 dhjetor në një nga lojërat e Benit në Filadelfia.

/GazetaBlic./

06/22/2020 22:30

Kylie dhe Kendall prezantojnë linjën e re të kozmetikës