Showtime

Kelly Brook çmend në promovimin e linjës së të brendshmeve (Foto)

09/03/2017 18:17
nga:M H

Kelly Brook duket mahnitëse në një set fotografik me të brendshme, që u publikua vetëm pak ditë pasi aktorja dhe modelja angleze u kritikua ashpër për modifikimin, sipas fansave, të fotove të saj me bikini.

37-vjeçarja kishte postuar disa foto nga Bodrumi i Turqisë, ku dukej shumë në formë, por ndjekësit e sulmuan menjëherë duke i komentuar se ato foto kishte shumë mundësi që të ishin modifikuar me Photoshop.

Kelly Brook konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë. /TCH/Telegrafi/

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj