Showtime

Kejvina Kthella me model të xhinsve ekstravagante, nuk përmbahen dot komentuesit

07/21/2019 17:44
nga:Y Ramadani

Ashtu si gjithmonë dhe sot, Kejvina Kthella nuk ka mbetur pa u komentuar për fotot e saj mjaft provokuese.

Velina seksi ka pozuar me një palë xhinse që duket sikur ia kanë grisur.

Modeli i tyre është aq ekstravagant saqë Kevinës i duken të pasmet sheshit.

Bukuroshja bjonde nuk e ka vrarë mendjen farë për komentet ngacmuese të ndjekësve që na duhet të themi se janë pafund:

“T’i ka grisur qeni?”!

“Më rëntë një pikë, t’u paskan gris pantallonat”, i shkruan një komentues.