Showtime

Kejvina Kthella kujton ditët e ‘arta’ me këtë fotografi

04/05/2020 09:58
nga:N S

Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare Kejvina Kthella, është një nga femrat më ‘hot’ shqiptare.

Ajo nuk heziton që të ekspozoj format e saj trupore nëpër paraqitjet që bën, madje është mjaft afktive nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Tashmë kur pjesa më e madhe e njerëzve nëpër botë janë izoluar për shkak të koronavirusit, si zgjidhje ka mbetur të kujtohen kohërat e ‘arta’ kur lëviznim pa asnjë kufizim.

Kejvina ka zgjedhur të publikoj një fotografi kur ishte në Los Angeles, teksa pozonte në formën më të mire të mundshme, duke theksuar linjat trupore.

05/14/2020 18:24

Duke u relaksuar në pishinë, Kejvina Kthella ‘çmend’ ndjekësit nga Los Angeles