Showtime

Kejvina Kthella e pranon publikisht: Ja çfarë kam bërë operacion plastik

09/22/2019 14:02
nga:N S

Kejvina Kthella ka qenë gjithnjë e komentuar në media e rrjete sociale për paraqitjen e saj dhe nuk kanë munguar rastet kur është akuzuar për operacione plastike.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit”, kur moderatorja Rudina Dembacaj e pyeti nëse ka operacione plastike, Kejvina e pranoi publikisht.

Më pas gazetarja e emisionit i kërkoi modeles t’ja prekte gjoksin dhe tha: “Mish qenkan, kot thonë plastik”.

“S’merrke vesh fare”, ia ktheu Kejvina.